Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Technik se znalostí jaderné vyhlášky (nadstandardní mzda)

referenční číslo: 54258 | aktuálnost: 17.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme kolegu, který se alespoň okrajově orientuje v oblasti jaderné energetiky a má technické vzdělání. Jestli předchozí splňujete nevhájete nám poslat svůj životopis. Máme pro vás připravnou skvěle zaplacenou pozici a další benefity.
Budete pracovat s technickou dokumentací Spolupracovat budete s kolegy z výroby, technologie a dalšími Budete v kontaktu s našimi partnery

Požadujeme

Orientace v jaderné problematice (např. Atomový zákon, Vyhláška o požadavcích na projekt jaderného zařízení apod.) Technické vzdělání je velkou výhodou Základní znalost RJ (bonus)

Nabízíme

Velmi nadstandardní mzda Dovolená navíc Příspěvek na penzijní spoření Závodní jídelna Smlouva na dobu neurčitou Další vzdělávání a kurzy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba, Věda a výzkum

Pracovní poměr: Plný úvazek